19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۰:۰۵:۲۷
کد مطلب:  1640540
درخشش دانش آموز قمی در دومین جشنواره ملی همیار مشاور

دانش آموز پایه هفتم آموزشگاه کوثر شهرستان کهک، در دومین جشنواره ملی همیار مشاور جزو منتخبین کشوری این جشنواره قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم ،  مهدی خادمی جمکرانی رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: این جشنواره امسال برای دومین بار به میزبانی استان مازندران برگزار شد که اثر اینفوگرافی خانم زهرا نظری دانش آموز پایه هفتم آموزشگاه کوثر شهرستان کهک  با موضوع «خود مراقبتی در فضای مجازی»، جزو آثار منتخب کشوری قرار گرفت.

وی افزود: همکاران و دانش آموزان استان قم در این جشنواره حضور خوبی داشته و از استان قم 107 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی،  سوق دادن دانش آموزان  به سمت استفاده ی بهینه از فضای مجازی و تولید محتوا در این فضا را از اهداف معاونت پرورشی و فرهنگی  دانست و تصریح کرد: در این راستا اقدامات بسیار خوبی انجام شده و تا کنون صدها اثر و محتوای تربیتی و فرهنگی توسط معاونین و مربیان تربیتی و مشاوران و دانش آموزان استان تهیه و در کانال ها و گروه های فعال حوزه ی پرورشی از سطح اداره کل تا مدارس جهت استفاده بارگذاری شده است.

وی در پایان این موفقیت را به مجموعه همکاران فرهنگی استان قم، شهرستان کهک و خانواده این دانش آموز گرامی تبریک گفت.

به اشتراک بگذارید :