16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۰۹:۵۹:۵۹
کد مطلب:  1640508
همزمان با آغاز واکسیناسیون در آموزش و پرورش ناحیه یک ساری؛
بازدید سرپرست مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ساری از مرکز واکسیناسیون؛

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک ساری، به منظور مقابله با ویروس کرونا و ایمن سازی در برابر شیوع آن، کار واکسیناسیون فرهنگیان ناحیه یک شهرستان ساری از امروز ۹ مرداد ۱۴۰۰ رسماً آغاز شد.

سید حسین نصیری سرپرست مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ساری با حضور در مرکز واکسیناسیون فرهنگیان ناحیه یک ساری و اشاره به اهمیت این طرح گفت: با توجه به دایر کردن کلاس‌های حضوری و به منظور ایجاد ایمنی بین فرهنگیان و معلمان بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح واکسیناسیون فرهنگیان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی افزود: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده و هماهنگی های انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش استان و نهادهای مرتبط، این طرح در ناحیه یک ساری طی برنامه ای زمان بندی شده که از قبل در اختیار همکاران قرار گرفته انجام می گیرد و برای این کار تمامی امکانات لازم برای حضور فرهنگیان در مرکز تزریق واکسن ناحیه یک(دبستان شاهد پسران) در نظر گرفته شده است.
نصیری ادامه داد: یکی از مهمترین دغدغه های آموزش و پرورش تعطیلی مدارس در دوران کرونا بوده، هرچند کار آموزش در فضای مجازی یک دستاورد بزرگ و تجربه ای گرانبها در تغییر نوع آموزش بود اما امیدواریم با انجام واکسیناسیون گسترده از امسال شاهد بازگشایی در سال تحصیلی جدید باشیم.

به اشتراک بگذارید :