17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۰۸:۵۹:۳۶
کد مطلب:  1640270
با حضور مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان برگزار شد؛
آیین افتتاحیه پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 ویژه فرهنگیان استان

آیین افتتاحیه پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 ویژه فرهنگیان استان با حضور مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌و‌پرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری، مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان دراین آیین که همزمان با عید سعید غدیرخم و با حضور جمعی از مسئولین مرکز بهداشت و آموزش‌وپرورش استان، معلمان و کادر اجرایی هنرستان قائمیه شهرکرد برگزار گردید، گفت:16000فرهنگی استان از روز شنبه9 تا 25مرداد بر اساس برنامه زمانبندی در شهر محل سکونت خود، دوز اول واکسن کووید19را دریافت خواهند کرد.

فرحناز قائدامینی ضمن اینکه از همه فرهنگیان استان خواست که به موقع و بر اساس جدول زمانبندی در محل واکسیناسسیون حاضر شوند گفت: فرهنگیان استان اگر به هر دلیلی در بازه زمانی مشخص شده موفق به دریافت واکسن نشوند می‌توانند دربازه26تا28 مرداد به مراکز مراجعه کرده و واکسینه شوند.

 قائدامینی تصریح کرد: در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، فرهنگیان در پایگاه‌های مشخص شده مرکز بهداشت و در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر در پایگاه مخصوص فرهنگیان که با همکاری شبکه بهداشت استان ایجاد می‌شود واکسینه می‌شوند.

وی در رابطه با شیوه نوبت‌دهی واکسیناسیون فرهنگیان گفت: فرهنگیان عزیز استان جهت نوبت‌گیری باید به کارتابل شخصی خود در اتوماسیون اداری مراجعه کنند و پس از اطلاع از روز نوبت خود و دریافت معرفی‌نامه، در روز و ساعت اعلام شده به مرکز مشخص شده مراجعه نمایند.

وی در ادامه از آغاز دوز دوم واکسیناسیون فرهنگیان از 8 شهریورماه خبر داد و گفت: هرچند بر بازگشایی مدارس و آموزش حضوری تاکید داریم اما باید نگرانی‌های جامعه را برطرف و محیط را برای برگزاری آموزش حضوری فراهم کنیم و قطعاً واکسیناسیون معلمان یکی از راه‌های کاستن از نگرانی خانواده‌هاست که اگر با واکسیناسیون معلمان به سمت وضعیت آبی و زرد برویم، حضور در مدارس به صورت ترکیبی مجازی و حضوری خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :