17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ ۱۱:۴۰:۱۷
کد مطلب:  1639264
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان:
اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان هرمزگان آغاز بکار کرد

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: صبح امروز مصادف با 8 مردادماه 1400، اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان استان راه اندازی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ایرج بیت اللهی گفت: در راستای ارتقاء سلامت فرهنگیان و بستر سازی برای شروع سال تحصیلی پیش رو، اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان استان هرمزگان از روز جمعه 8 مردادماه 1400 و به مناسبت عید سعید غدیرخم  آغاز به کار کرد .
وی گفت: شروع این واکسیناسیون از فرهنگیان ناحیه یک بندرعباس با چهار هزار و 430  نفر پرسنل، اعم از نیروهای رسمی و آزاد شاغل در مدارس غیر دولتی و نیروهای حق التدریس، که به صورت مدرسه ای به این مرکز فراخوانده می شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: سالن آموزشگاه شهدای صنعت نفت ناحیه یک بندرعباس به این امر اختصاص یافته  و توسط آموزش و پرورش، تجهیز گردیده است .
به گفته بیت اللهی، در هفته پیش رو، مرکز واکسیناسیون شهید دارا برای فرهنگیان ناحیه دو بندرعباس نیز راه اندازی می شود و همچنین زمان و چگونگی واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان های دیگر هرمزگان نیز در جلسه ستاد کرونا استان در روز شنبه 9 مردادماه  1400، تصمیم گیری نهائی خواهد شد.
این مسئول ادامه داد: جهت جلوگیری از هر گونه تجمع و ایجاد نظم و صیانت از سلامت همکاران فرهنگی افراد، بدون اعلام قبلی به مراکز مراجعه نکنند بلکه بر اساس نوبت دهی که از قبل اعلام یا از طریق پیامک به آنها ارسال می شود، در محل واکسیناسیون حضور داشته باشند.
بیت اللهی ادامه داد: واکسن بصورت روزانه توسط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس بر اساس نوبت های اعلام شده در اختیار این مرکز  قرار می گیرد و عوامل اجرایی ، خدماتی و واکسیناتورها در این مرکز از نیروهای رسمی آموزش و پرورش بوده و با حمایت فنی مرکز بهداشت بندرعباس در دو نوبت صبح و عصر به فرهنگیان ارائه خدمات خواهند داد.
وی اضافه کرد: به حول و قوه الهی و طبق برنامه ریزی های انجام شده تا 25 مردادماه کلیه پرسنل آموزش و پرورش در اقصی نقاط استان مرحله اول واکسن را دریافت خواهند نمود.

به اشتراک بگذارید :