17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ ۱۰:۵۸:۳۲
کد مطلب:  1639224
همزمان با آغاز واکسیناسیون فرهنگیان صادر شد؛
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت عید امامت و ولایت

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با صدور پیامی عید غدیرخم را تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن کامل پیام "علیرضا سعدی‌پور" به شرح زیر است: 

 

 

﷽ "فَلْیُبَلِّغِ الْحَاضِرُ الْغَائِبَ وَ الْوَالِدُ الْوَلَدَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ" ؛ پس باید ندای غدیر را تا روز قیامت، حاضران به غائبان و پدران به فرزندان برسانند.

رسول خدا(ص) فرمود: «روز غدیرخم برترین عیدهای امت من است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد که در آن روز، برادرم امام علی(ع) را به عنوان پرچمدار امتم منصوب کنم تا بعد از من، مردم توسط او هدایت شوند و آن روزی است که خداوند در آن روز، دین را تکمیل و نعمت را بر امت من تمام کرد و اسلام را به عنوان دین برای آنان پسندید.»

حادثه‌ی غدیر جزو حوادث و وقایع تردید ناپذیر است. معبودا تو را سپاس که چشم بندگان خود را به نور ولایت اهل بیت روشن نمودی و واقعه پُر شور غدیر خم را عید مومنان قرار دادی زیرا که قدم گذاشتن در مسیر ولایت و توصیه پیامبران و اوصیای الهی از وظایف تک تک ما شیعیان خاصه اهالی دیار علوی ست. 

اینجانب فرا رسیدن ۱۸ ذی‌الحجه عید سعید غدیر خم، روز تکمیل دین و جشن بزرگ امامت و ولایت را محضر حضرت ولیعصر و نایب برحقشان رهبر عظیم‌الشان انقلاب و جامعه فرهنگیان تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند سبحان سلامتی و بهروزی تمامی شیعیان ویژه همکاران فرهنگی و دانش‌آموزان عزیز را آرزومندم.

یکتای بی همتا را به برکت این ایام خجسته که همزمان با شروع واکسیناسیون جامعه فرهنگیان شده سوگند می‌دهیم که این ویروس منحوس ریشه شکن شود و دوباره حیاط مدرسه حیاتی نو بگیرد.

 

✍ علیرضا سعدی‌پور 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :