15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۲:۴۸:۲۳
کد مطلب:  1638782
همزمان با عید سعید غدیر خم
واکسیناسیون فرهنگیان در سیستان و بلوچستان آغاز شد/ رخشانی: همه همکاران و پرسنل آموزش و پرورش برای شروع سال تحصیلی جدید واکسینه خواهند شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: امروز همزمان با سراسر کشور واکسیناسیون فرهنگیان در سیستان و بلوچستان آغاز شد و هم اکنون چهار مرکز در زاهدان آماده پذیرش فرهنگیان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی در حاشیه مراسم نمادین افتتاح واکسیناسیون فرهنگیان در زاهدان اظهار کرد: با توجه به تصمیم ستاد کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس در اول مهرماه، واکسیناسیون فرهنگیان از امروز آغاز و تزریق دوز دوم نیز تا شروع سال تحصیلی انجام خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: در این طرح قرار است همه همکاران و پرسنل آموزش و پرورش به ویژه معلمان و همه مجموعه‌های مرتبط با آموزش و پرورش با هدف آمادگی برای شروع سال تحصیلی جدید علیه ویروس کرونا واکسینه شوند.

وی با بیان اینکه  چهار مرکز در زاهدان برای واکسیناسیون فرهنگیان آماده ‌سازی شده است، خاطر نشان کرد: مرکز ولایت در دانشگاه علوم پزشکی،

،سالن ذوالفقار در  میدان ۱۵ خرداد ،مدرسه استقلال در خیابان باقری و مرکز ۲۲ بهمن در خیابان آزادگان شرقی جنب دانشکده دندان پزشکی آماده پذیرش فرهنگیان هستند.

رخشانی تصریح کرد: در شهرستان ها و مناطق نیز  ادارات آموزش و پرورش می‌توانند با ارائه لیست همکاران به مراکز بهداشت جهت انجام واکسیناسیون فرهنگیان اقدام کنند.

به اشتراک بگذارید :