16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۲:۱۹:۰۲
کد مطلب:  1638762
لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان خبر داد.

لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش سوادکوه؛ لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان در روز عید غدیر خبر داد.

لیانی ضمن تبریک عید امامت و ولایت گفت: بر اساس  دستوالعمل های ارسالی از سوی اداره کل آموزش و پرورش مازندران و طی جلساتی که با رشیدی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشتیم، دو پایگاه سالن ورزشی هنرستان شهیدبهشتی در زیراب و کانون بسیج ورزشکاران شهرستان در پل سفید را با نظارت کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تجهیز نمودیم.

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه افزود: بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در شبکه شاد، تعداد 600 نفر از همکاران شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی در روزهای پنجشنبه و جمعه، هفتم و هشتم مردادماه با حضور در این دو پایگاه واکسینه خواهند شد. نوع واکسن در اختیار دانشگاه علوم پزشکی است و کسی اجازه و اختیاری در انتخاب نوع واکسن ندارد.

وی با اشاره به این‌که واکسیناسیون همکاران با شماره ملی انجام می‌شود گفت: مرحله اول واکسیناسیون طی دو روز انجام خواهد شد و جاماندگان هم یک روز با هماهنگی قبلی واکسینه خواهند شد. مرحله دوم واکسیناسیون هم به همکاران در زمان واکسینه مرحله اول اعلام خواهد شد.

حسینی و خانم نوربخش از کارشناسان شبکه بهداشت و مسؤل اجرای واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان جهت آماده نمودن فضا و تجهیزات از لیانی مدیر و اعضاء ستادی آموزش و پرورش سوادکوه سپاسگزاری کردند.

 

به اشتراک بگذارید :