19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۵۶:۱۳
کد مطلب:  1638750
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین:
تحقق تحول و کیفیت بخشی از طریق جذب نیروی انسانی متعهد و متخصص در آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ محمد فیروزی مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: مهمترین و موثرترین عامل رشد و توسعه جوامع بشری در تمامی زمینه ها، منابع انسانی متعهد، متخصص و با کیفیت است.

وی افزود: در تمام عرصه ها و فعالیت های جامعه بشری تعیین کننده ترین و تاثیر گذار ترین عنصر، نیروی انسانی است و در حوزه تعلیم و تربیت هم موثرترین عامل منابع انسانی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از معلمان به عنوان افسران سپاه پیشرفت کشور نام بردند و بر جذب نیروهای مورد نیاز دستگاه عظیم آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تاکید فرمودند. این تاکید بسیار عالمانه و آگاهانه است.

فیروزی ادامه داد: تجربه بیش از ۲۵ سال فعالیت در حوزه های آموزشی،  پژوهشی، برنامه ریزی درسی و سازماندهی معلمان گرانقدر و همچنین مدیریت منابع انسانی، ثابت می کند که نیروهایی که از طریق مراکز تربیت معلم سابق و دانشگاه فرهنگیان فعلی و همچنین دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی  جذب شده‌اند، بسیار موفق تر و تاثیرگذارتر عمل کرده‌اند.

وی افزود:  یکی از مهمترین راهکارهای تحول و کیفیت بخشی در حوزه آموزش و پرورش، تحقق حیات طیبه و ایجاد جامعه صالح، جذب نیروی انسانی متعهد، متخصص و کارآمد از طریق این دو دانشگاه است.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان اظهار امیدواری کرد که این امر به طور کامل محقق شود و نظام تعلیم و تربیت کشور با حضور بیش از پیش معلمان با کیفیت، شتاب بیشتری در حرکت به سوی پله های رشد و تعالی داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :