9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۰۰:۴۵
کد مطلب:  1638728
جانشین ستاد کرونای استان قزوین:
واکسیناسیون فرهنگیان شرایط ایمنی را برای شروع سال تحصیلی مهیا می کند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: با واکسیناسیون کامل فرهنگیان و ایمن سازی معلمان شرایط مناسبی برای آغاز سال تحصیلی مهیا می شود.

منوچهر حبیبی در مراسم اختتامیه با تبریک عید ولایت اظهارداشت: نماز بی «ولایت» بی نمازی و نوعی حقه بازی است و بدون تردید « ولایت» عیار دین و دین مداری است که با اتکا به آن می توان به سعادت رسید.

اجلاس 7

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: اجلاس دو روزه روسای آموزش و پرورش می تواند مسیر راه آینده را روشن کند و امیدواریم مباحثی که در این اجلاس مطرح شده به صورت عملیاتی در سال تحصیلی جدید مورد استفاده قرار گیرد.

حبیبی در ادامه به اهمیت تسریع در واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با تامین واکسن میزان سهمیه استان قزوین افزایش یافته و این امکان مهیا شده تا گروههای سنی بیشتری را در نوبیت قرار دهیم تا ایمن سازی فراگیر شود.

وی گفت: از امروز واکسیناسیون معلمان و فرهنگیان آغاز شده و تلاش می کنیم 21 هزار فرهنگی استان را در مدت 4 روز تا یک هفته واکسینه کنیم.

جانشین ستاد کرونای استان قزوین تصریح کرد: برای معلمان و فرهنگیان گروه سنی تعریف نشده و همه آنها واکسن دریافت می کنند تا برای سال تحصیلی آینده آماده شوند.

image_2021_7_28-0_27_11_47_qqZ

حبیبی اظهارامیدواری کرد با واکسینه شدن همه معلمان و تمهیدات خوب پیش بینی شده فرزندانمان بعد از ماهها بتوانند دوباره تحصیل حضوری را تجربه کنند و از شرایط روحی و روانی ایجاد شده رها شوند

به اشتراک بگذارید :