9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۱:۰۳:۲۹
کد مطلب:  1638726
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در حاشیه اجلاس روسای آموزش و پرورش؛
کیفیت اجلاس به لحاظ محتوایی و مطالب ارائه شده نسبت به سال گذشته غنی تر و مفید تر بود

محمد علیجانی با بیان اینکه کیفیت اجلاس به لحاظ محتوایی و مطالب ارائه شده نسبت به سال گذشته غنی تر و مفید تر بوده است اشاره کرد و گفت: بر اساس جمع بندی استانی از ارزیابی های انجام گرفته میزان رضایت مندی از اجلاس در سطح بسیار بالایی بوده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان،علیجانی اشاره داشت:  از ویژگیهای سی و پنجمین اجلاس سراسری روسا و مدیران اموزش و پرورش تصمیم مشترک ملی در خصوص شیوه فعالیت آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ بود که بر این اساس تمام تلاش ها این است که فعالیت‌های آموزشی و پرورشی در سال تحصیلی آینده به صورت حضوری انجام پذیرد و در این خصوص خط و مشی آموزش و پرورش ترسیم گردد.

وی با بیان اینکه طرح واکسیناسیون معلمان از دیگر مباحث مطرح شده در اجلاس ۳۵ بود اشاره کرد و گفت: ارتقاء سطح تعامل و ارتباط بیشتر، دریافت گفتمان مشترک و فعالیتهای آموزش و پرورشی در سطوح مختلف مدیریتی از ستاد تا حوزه های اجرایی در استان، شهرستان ها و مناطق از دیگر ویژگی‌های این اجلاس بود.

 علیجانی گفت: ساماندهی نیروی انسانی، برنامه ریزی درسی، ارزشیابی، سلامت جسمی و سلامت روانی، عدالت آموزشی و کیفیت از جمله محورهای مهم این بود که به خوبی در سی و پنجمین نشست سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: یکی از نکات خوب و قابل توجه اجلاس جمع بندی مباحث مطروحه توسط شخص وزیر آموزش و پرورش بود که پایان برنامه انجام می‌شد

وی در پایان افزود: یکی دیگر از مسائل مهم اجلاس ارزیابی از میزان کیفیت و مطلوب و ارائه شده بود که در پایان هر روز از طریق نظرسنجی از مدیران و روسای حاضر در اجلاس انجام می‌شد و به وزارت ارسال گردید.

 

 

به اشتراک بگذارید :