19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۵۵:۲۸
کد مطلب:  1638718
استاندار قزوین:
مدیران استان قزوین نمره قبولی می گیرند/ مدیریت در شرایط سخت و با کمترین اعتبار ارزشمند است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری برنا؛ اجلاس سراسری دو روزه روسای آموزش و پرورش که با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، منوچهر حبیبی معاون استاندار، اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان و روسای آموزش و پرورش مناطق در سالن باغستان قزوین برگزار شد پس از سخنان رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش این اجلاس به پایان رسید.

استاندار قزوین گفت: مدیریت در شرایط سخت و با کمترین اعتبار هنر است و مدیران استان در شرایط سختی کار کردند و در مجموع نمره قبولی می گیرند.

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در مراسم اختتامیه با تبریک عید غدیر گفت: امیر مومنان بهترین الگوی انسانها در همه دوران هاست و با تمسک به سیره آن حضرت می توان به یک زندگی سعادتمند رسید.

اجلاس

جمالی پور از مدیران و روسای آموزش و پرورش استان که در شرایط سخت مدیریت کردند و اجازه ندادند تحصیل تعطیل شود تشکر کرد و گفت: مدیریت در شرایط سخت ارزش دارد و این که ما از صدها میلیارد دلار درآمد نفتی سال های گذشته بازماندیم و فقط با 5 میلیارد دلار کشور را اداره کردیم اهمیت کار را نشان می دهد.

وی بیان کرد: در دو سال گذشته خیلی از مدیران با تحمل سختی و ایثارگری خدمت کردند که جای قدردانی دارد و از نگاه من اکثر مدیران نمره قبولی می گیرند چون در سخت ترین شرایط و با کمترین اعتبارات و در واقع با هیچ کار کردند.

استاندار قزوین یادآورشد: بدون تردید نظام آموزش و پرورش مهمترین بخش توسعه ای کشور محسوب می شود و به همین دلیل دولت سعی کرد با همه محدودیت ها به آموزش و پرورش توجه ویژه کند و در مقایسه با دولتهای قبلی که بودجه های کلانی داشتند با کمترین هزینه و اعتبار کار کرد و حل مشکلات معلمان را در اولویت قرار داد.

وی اظهارداشت: فرزندان ما بزرگترین سرمایه هایی هستند که در اختیار معلمان قرار دارند و شما معلمان مسئولیت دارید از این امانات بخوبی صیانت کنید تا آینده کشور تضمین شود.

اجلاس 6

جمالی پور افزود: از همه مدیرانی که در مناطق مختلف تلاش کردند تشکر می کنیم و با انتخاب رئیس جمهور منتخب امیدواریم تغییرات در مسیر تحول و توسعه و عزت و سربلندی کشور باشد.

استاندار قزوین یادآورشد: شرایط سختی در پیش است و امیدواریم همه کمک کنند تا شرایط بهتری برای همه مردم مهیا شود.

وی افزود: ما هر چه داشتیم در طبق اخلاص گذاشتیم و اجازه ندادیم مشکلی پیش بیاید و امروز با سربلندی این امانت را تحویل خواهیم داد و امیدواریم مسئولان آینده نیز در مسیر اهداف خود و خدمت به مردم موفق باشند.

جمالی پور از برگزاری اجلاس دو روزه روسای آموزش و پرورش ابراز رضایت کرد و گفت: امیدواریم دستاوردهای این اجلاس بتواند مسیر روشنی را در سال تحصیلی جدید پیش روی معلمان و دانش آموزان ترسیم کند.

به اشتراک بگذارید :