9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ ۱۰:۲۴:۲۱
کد مطلب:  1638686
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین:
خط ملی" نماد ۱۵۷۰" در استان قزوین افتتاح شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسن رحیم خانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای طرح تحولی ارتقاء مهارت های روانی اجتماعی و ذیل برنامه نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان ( نماد) خط ملی ۱۵۷۰ یا اورژانس دانش آموزی در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور افتتاح شد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان افزود: همزمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور، این خط در استان قزوین نیز طی تماس مدیر کل آموزش و پرورش استان از محل اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی سراسر استان با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی افتتاح شد.

رحیم خانی اظهار داشت: خط ۱۵۷۰ به منظور مداخله های سریع، به موقع و موثر در فوریت ها و آسیب های اجتماعی و همین طور دسترسی آسان، امن و سریع والدین، همکاران و دانش آموزان به خدمات مشاوره ای و مددکاری اجتماعی  راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: مقرر است این مرکز در دو نوبت صبح و عصر با حضور کارشناسان مجرب، به خانواده ها، مدارس و دانش آموزان عزیز سراسر استان خدمات مشاوره ای و مددکاری ارائه نماید.

به اشتراک بگذارید :