9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۲:۳۹:۳۸
کد مطلب:  1638568
معاون سیاسی اجتماعی استاندار در جمع مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان:
اقدامات آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در سه سال اخیر در نوع خود کم نظیر، ارزنده و ماندگار خواهد بود

ابوذر کوثری گفت: در حوزه های مختلف و شاخص های گوناگون، مسئولین ستادی و صف در آموزش و پرورش اقدامات ماندگاری را در راستای ارتقاء وضعیت موجود انجام داده‌اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی اجتماعی استاندار در آیین اختتامیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق اظهار داشت: آموزش و پرورش به نیکی و با قابلیت هرچه تمام تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، تربیتی و دیگر حوزه های جامعه نقش آفرینی کرده و می کند.

 ابوذر کوثری افزود: در ۳ سال اخیر ساخت سه هزار کلاس درس، تخصیص ردیف استخدام قریب به بیست هزار نفر و تدوین اسناد شاخص محور در حوزه های مختلف با هدف ارتقاء وضعیت موجود، از جمله اقدامات ارزنده و ماندگار مسئولین و معلمان این سامان بوده است.

 وی ادامه داد: از جمله عرصه‌های حضور موثر معلمان و نقش آفرینی آنان، برگزاری انتخابات اخیر بود که فرهنگیان بخش اعظم این مسئولیت خطیر را برعهده داشتند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: شرایط به وجود آمده در پی شیوع بیماری کرونا حوزه های مختلف جامعه را تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی را نیز در پی داشته است.

کوثری گفت: خوشبختانه در سایه تدبیر و برنامه‌ریزی صحیحی که مسئولین آموزش و پرورش از اوایل اپیدمی کرونا در پیش گرفتند و بهره‌گیری از ظرفیت‌های گوناگون، بستر جدیدی در فرآیند یاددهی یادگیری و آموزش ها پدید آمد و موثر واقع شد.

به اشتراک بگذارید :