11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۲۰:۴۶:۱۰
کد مطلب:  1638498
استاندار زنجان در جمع مدیران و روسای آموزش و پرورش استان :
مردم باید بدانند که معلمین در دوران کرونائی چقدر دچار سختی شده اند

سی و پنجمین اجلاس دو روزه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور، که در روزهای 5 و 6 مرداد ماه،  با حضور وزیر، معاونان و مدیران حوزه ستادی و همچنین مدیران کل آموزش و پرورش استان ها و رؤسای بیش از ۷۲۶ منطقه آموزش و پرورش و شورای معاونان ادارات کل استان ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، فتح الله حقیقی استاندار زنجان  با حضور در مراسم اختتامیه سی و پنجمین اجلاس  مدیران و رؤسای آموزش و پرورش و ضمن تبریک عید غدیر گفت : به سهم خود از تمامی تلاش‌های معلمین و مسئولین آموزش و پرورش استانی و شهرستانی به ویژه در ایام بسیار سخت کرونائی تشکر و تقدیر می‌کنم.

حقیقی در ادامه افزود: مردم باید بدانند که معلمین در دوران کرونائی چقدر دچار سختی شده اند و کار معلمین و آموزش و پرورش در این دوران نه تنها کم نشده است بلکه دهها برابر شده است.

 وی با اشاره به نقش معلمین در کنترل بیماری کرونا افزود : ما به واسطه ده هزار همیار سلامت در سطح استان  که بخشی از آنان معلمان و دانش آموزان بودند ،موفق شدیم در سطح کشور به عنوان استان برگزیده در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم و مورد تقدیر سازمان بهداشت جهانی  قرار گرفیتم .

حقیقی با اشاره به پروژه های عمرانی و طرح های اقتصادی در سطح استان گفت : با یک همکاری خوب در سطح استان موفق شدیم بسیاری از پروژه هایی که از سالهای دور شروع شده بود را به سرانجام برسانیم و در روزهای آتی نیز افتتاحیه هایی در خصوص پروژه‌های مختلف در سطح استان خواهیم داشت .

استاندار زنجان  همچنین با اشاره به شرایط بازگشایی مدارس ابراز داشت: کمیته های در حال بررسی بازگشایی مدارس هستند و امیدواریم در شرایط واقع‌بینانه و بدون تاثیرسو نسبت به بازگشایی مدارس تصمیم گیری نماییم .

 

به اشتراک بگذارید :