19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۵:۱۸
کد مطلب:  1638446
رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
ارتقای جایگاه سازمان دانش آموزی استان کرمان از رتبه سی و یکم به پنجم، سوم و اول کشور

رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از ارتقای جایگاه سازمان دانش آموزی استان از رتبه سی و یکم به پنجم، سوم و اول کشور در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، محمود رجبی گفت: جذب حداکثری پیشتازان به میزان 26 درصد دانش آموزان استان، اجرای بسته تحولی پنج جلدی مختص سازمان دانش آموزی و ارتقای جایگاه سازمان دانش آموزی استان از رتبه سی و یکم به پنجم، سوم و اول کشور از مهمترین اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: در شاخص های جذب اعضای پیشتاز، جذب مربیان پیشتاز، جذب مدارس تشکیلاتی و جذب خبرنگاران دانش آموز در سازمان دانش آموزی رشد داشته ایم.

رئیس سازمان دانش آموزی در خصوص اصلی ترین برنامه های پیش رو گفت: آموزش مربیان کاردان جدیدالورود، آموزش پیشتازان، آموزش مجامع اعضا و مربیان، ارائه آموزش های مهارتی، تشکیلاتی و معرفتی، آموزش نمایندگان مجلس دانش آموزی شهرستان ها و استان از طریق شبکه شاد در قالب ایجاد کانال ها و گروه های تخصصی و شبکه ای در شهرستان ها  و استان و استفاده از ظرفیت فضای مجازی و پیام رسان های داخلی در دستور کار این سازمان است.

رجبی روند اجرای بسته های تحولی وزارت آموزش و پرورش در سازمان دانش آموزی را بسیار مطلوب، گام به گام و بر اساس گام ها و ساختار طراحی شده در بسته تحولی ارزیابی کرد و گفت: بازمهندسی محتوا و نمادهای سازمان دانش آموزی از مهمترین اقدامات انجام شده در سازمان دانش آموزی در دوران تصدی وزیر فعلی آموزش و پرورش بوده است.

وی اظهار داشت: کسب رتبه سوم جذب پیشتازان در کشور، راهیابی 14 اثر تولیدی دانش آموزان استان کرمان به مرحله نهایی جشنواره تابستانی شاد و کسب سه رتبه اول در جشنواره از جمله موفقیت های اخیر کسب شده در سازمان دانش آموزی است.

به اشتراک بگذارید :