17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۸:۲۱:۲۰
کد مطلب:  1638314
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش؛
پاداش بازنشستگان سال 99 در مسیر واریزی است/ ضرورت ثبت املاک در سامانه «سادا»

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش از واریز پاداش بازنشستگان سال 99 در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی سهرابی» در حاشیه سی‌و پنجمین اجلاسیه سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش گفت: در خصوص واریز پاداش بازنشستگان 99 همان‌گونه که مقام عالی وزارت در روز نخست اجلاسیه، نوید دادند تخصیص داده شد و در انتظار واریز اعتبار از خزانه برای این عزیزان هستیم و به‌زودی این کار انجام خواهد شد.

وی همچنین به موضوع اضافه‌کار اداری اشاره کرد و گفت: از این ماه اضافه‌کار به‌همراه حقوق ماهانه واریز خواهد شد اما حتماً نظارت کنید تا این اضافه‌کاری به‌گونه‌ای تعلق بگیرد که حق کسی از همکاران اداری ضایع نشود.

سهرابی به ضرورت ثبت املاک آموزش و پرورش در سامانه «سادا»  اشاره و خاطرنشان کرد: اگر این ثبت صورت نگیرد دارایی این املاک را به نفع دولت ضبط خواهد کرد و کاری از دست کسی ساخته نیست و لذا مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق در این زمینه هم اقدام عاجل انجام دهند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران همچنین به ساماندهی نیروی انسانی پرداخت و گفت: مدیران حتماً شتاب کنند و تا اواسط هفته آینده موضوع را بررسی کنند و نتیجه را به اداره‌کل اعلام کنند و این گزارش حتما باید برابر با آمار دانش‌آموزان باشد.

سهرابی در ادامه به نقل و انتقالات پرداخت و گفت: با توجه به مشکل جدی که در موضوع ساماندهی نیروی انسانی داریم از مدیران توقع داریم در موضوع نقل و انتقالات خسّت به خرج بدهند و به آسانی موافقت نکنند ضمن این‌که در جایی که مشکلی ایجاد نخواهد کرد با نقل و انتقالات موافقت کنید چون نگه داشتن نیرو به اجبار، موجب می‌شود بر کیفیت کار نیرو اثر منفی بگذارد.

به اشتراک بگذارید :