19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۵۶:۳۴
کد مطلب:  1638290
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
ارتقای رتبه آموزش و پرورش استان کرمان در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان کرمان در سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از ارتقای رتبه آموزش و پرورش استان کرمان در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حمیدرضا میرموسی گفت: آموزش و پرورش استان کرمان از رتبه بیستم کشور در سال 92 در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی و 24 کشور در سال 93 به رتبه اول کشور در سال 95 رسیده است.

وی همچنین به کسب رتبه برتر استان در گروه علمی، فرهنگی، آموزشی دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی از سال 95 تا 98 اشاره کرد و افزود: حجم کار صورت گرفته در آموزش و پرورش استان بالاست اما می طلبد که اهم فعالیت های انجام شده با مستندسازی خوبی بیشتر معرفی شود.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ضمن ابراز امیدواری از این که ارزیابی امسال را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم،  اظهار داشت:  لزوم همکاری و تعامل مطلوب با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر دستگاه های مرتبط و پاسخگویی به موقع، موجب ارائه بهتر فعالیت ها می شود.

به اشتراک بگذارید :