12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۱۸:۳۷
کد مطلب:  1638252
مدیر آموزش وپرورش جوادآباد:
برنامه ریزی مطلوب برای شروع سال تحصیلی جدید و درک شرایط در موقعیت های جدید

کیوانلو مدیر آموزش وپرورش جوادآباد درحاشیه  سی وپنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش وپرورش سراسر کشور به اهمیت برنامه ریزی مطلوب برای شروع سال تحصیلی جدید و درک شرایط در موقعیت های جدیداشاره نمود .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهزان  ، کیوانلو مدیر آموزش و پرورش بخش جوادآباد درمورد برگزاری سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور گفت: هدف از تشکیل این اجلاس برنامه ریزی مطلوب برای شروع سال تحصیلی جدید و درک شرایط در موقعیت های جدید کرونایی است .

بنا بر این گزارش کیوانلو موارد قابل بحث در این اجلاس را مباحث نیروی انسانی وکمبود در این بخش به خصوص نیروهای مجرب آموزشی ، محتوای کتب درسی، سنجش و ارزشیابی و بررسی تجارب در خصوص فن آوری های نوین رفع مشکلات و نواقص شبکه دانش آموزی (شاد) جهت دستیابی به عدالت آموزشی ونصیب برابر آموزشی و ظرفیت های جدید آموزش و پرورش توصیف کرد.

کیوانلو  در ادامه ضمن مثبت دانستن این اجلاس، آن را کمک  در جهت همفکری برای بازگشایی مدارس به نحو مطلوب تری خواند و مهمترین موضوع در این شرایط را توجه به آموزش مجازی به صورت معکوس، ارزشیابی و ارائه بازخورد به اولیاء با نظارت جدی تر را عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :