20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۱۸:۰۰
کد مطلب:  1638246
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان:
آموزش و پرورش دستگاه انسان سازی است که بسترسازِ توسعه همه جانبه و پایدار است

کریم کمال : اضافه کردن ۱۴ فضای آموزشی، سه نمازخانه، دو سالن ورزشی، بهره برداری و افتتاح پنج طرح در مهر ۱۴۰۰ و تفاهم ۹۰ درصدی ۱۵ پروژه از جمله اقداماتی است که در آموزش و پرورش ناحیه چهار در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در ششمین روز از مردادماه ۱۴۰۰، کریم کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس دو روزه روسای ادارات آموزش‌وپرورش سراسر کشور که با حضور وزیر آموزش‌وپرورش به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد در مصاحبه با خبرنگار آموزش‌وپرورش اظهار داشت: توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های پرورشی، تلاش جهت حفظ و ارتقاء فعالیت‌های آموزشی و توانمند سازی همکاران به ویژه در خصوص استفاده از فناوری‌های جدید در عرصه آموزش، توسعه مشارکت عمومی در امور مختلف آموزش و پرورش به منظور گسترش عدالت آموزشی، بهبود وضعیت فضاهای آموزشی، نمازخانه و محیط ورزشی و تلاش برای نوسازی فضاهای تخریبی با مشارکت خیرین از جمله دستاوردهای آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان بوده است.

وی افزود: آموزش و پرورش دستگاه انسان سازی است که بسترسازِ توسعه همه جانبه و پایدار است. از همین رو اضافه کردن ۱۴ فضای آموزشی، سه نمازخانه، دو سالن ورزشی، بهره برداری و افتتاح پنج طرح در مهر ۱۴۰۰ و تفاهم ۹۰ درصدی ۱۵ پروژه از جمله اقداماتی است که در آموزش و پرورش ناحیه چهار در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: اکثر ادارات آموزش و پرورش مشکلاتی دارند که ناحیه ۴ اصفهان نیز از این قاعده مستثنا نبوده است که بحران نیروی انسانی در دوره ابتدایی و متوسطه اول پسران، تراکم بالای دانش‌آموزی، کمبود و تخریبی بودن تعداد زیادی از مدارس، مشکلات مربوط به حاشیه نشینی به ویژه از نظر اقتصادی و فرهنگی و نبود سرانه دولتی مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است.

در آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان، ۸۵ هزار دانش‌آموز تحصیل می کنند که ۳ هزار و ۶۰۰ معلم آموزش تعلیم و تربیت آنها را بر عهده دارند.
 

به اشتراک بگذارید :