19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۷:۱۰:۵۹
کد مطلب:  1638242
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
مقدمات انجام واکسیناسیون معلمان را فراهم کرده ایم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش ، حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با تمهیدات انجام شده واکسیناسیون فرهنگیان و معلمان از فردا با سرعت آغاز می شود.

اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش سراسر کشور ساعاتی دیگر با سخنان رئیس جمهور به کار خود پایان می دهد.

در این اجلاس دو روزه بیش از ۱۲۰۰ نفر از روسای آموزش و پرورش استان ها، مدیران مناطق و اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش کشور با مباحث مربوط به سند تحول، بازگشایی مدارس، تدریس در فضای مجازی، چالش ها و نقاط ضعف و قوت و روش مدرسه تربیت محور آشنا شدند.

حسنعلی اصغری در آخرین نشست های تخصصی روز دوم با اشاره به دستاوردهای اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش گفت: امیدواریم در این اجلاس به صورت ویدئو کنفرانس در شرایط کرونا توانسته باشیم به اهداف خود دست یافته و مباحث مهم تبیین شده را مطرح کنیم.

وی افزود: اصرار داریم روسای مناطق در اجرای سند تحول جدی باشند و امسال با تاکید بیشتری ان را عملیاتی کنند.

اصغری به زمان واکسیناسیون معلمان اشاره کرد و یادآورشد: با مجوز ستاد کرونا از فردا پنجشنبه تزریق واکسن معلمان و فرهنگیان در بخش آموزشی آغاز خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اظهارداشت: براساس گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی واکسیناسیون معلمان در مدت ۴ روز انجام خو اهد شد.

وی گفت: ۲۱ هزار معلم و فرهنگی در استان در خدمت تعلیم و تربیت آینده سازان کشور هستند که با واکسینه شدن آنها گام مهمی در تقویت سلامت معلمان و دانش آموزان برداشته خواهد شد.

این اجلاس ساعاتی دیگر با سخنان رئیس جمهور به کار خود پایان می دهد

به اشتراک بگذارید :