17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۶:۴۵:۳۳
کد مطلب:  1638174
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حاشیه اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش خبر داد:
آغاز واکسیناسیون فرهنگیان استان ایلام از هفتم مردادماه

جمیل صادقی فر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت : واکسیناسیون فرهنگیان استان ایلام از فردا هفتم مردادماه و همزمان با عیدسعید غدیر خُم آغاز می شود.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ، جمیل صادقی فرمعاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور پرورش که به صورت ویدیوکنفرانس در سالن جلسات باشگاه فرهنگیان ایلام در حال برگزاری است از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان استان از هفتم مردادماه خبر داد.

وی افزود: به منظور دایر کردن کلاس‌های حضوری و به منظور ایجاد ایمنی بین فرهنگیان و معلمان بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد طرح واکسیناسیون فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.

صادقی فر وضعیت شیوع این ویروس را در پیک پنجم بسیار فاجعه بار و خطرناک دانست و انجام واکسیناسیون را لازم و ضروری برشمرد و گفت: انتظار می رود فرهنگیان استان از این ظرفیت و سهمیه برای واکسینه شدن استفاده کنند و ما  از فردا وارد فاز جدیدی میشویم و امیدواریم همه فرهنگیان در این طرح مشارکت کنند.

   امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام هم در این جلسه با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی استان و اهتمام جدی به جامعه بزرگ فرهنگیان در انجام این کار بزرگ گفت: همه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان با تمامی امکانات و ظرفیت های موجود آمادگی همکاری با دانشگاه علوم پزشکی را دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام  افزود: در این طرح که از روز پنجشنبه هفتم مردادماه مصادف با عید سعید غدیر آغاز می شود، تعداد 10 هزار و 647  فرهنگی در استان، اعم از معلمان مدارس دولتی و کارکنان اداری واکسینه می شوند.

به اشتراک بگذارید :