13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۵:۵۷:۳۷
کد مطلب:  1638054
رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
کسب رتبه برتر اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در حوزه های پدافند غیرعامل، اطلاع رسانی و عملکردی

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از کسب رتبه برتر اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در حوزه های پدافند غیرعامل، اطلاع رسانی و عملکردی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، قاسم بصیری گفت: کسب رتبه برتر بین ادارات حراست ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور در حوزه های پدافند غیرعامل، اطلاع رسانی و عملکردی از سوی مرکز حراست وزارت متبوع از جمله موفقیت های کسب شده در 8 سال گذشته است.

وی افزود: کسب رتبه برتر بین دستگاه های اجرایی استان در حوزه اطلاع رسانی از طرف حراست کل استان کرمان، همچنین کسب رتبه برتر بین دستگاه های اجرایی استان در حوزه پدافند غیرعامل از طرف استانداری کرمان از دیگر افتخارات این حوزه در دولت تدبیر و امید است.

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: راه اندازی اتوماسیون محرمانه ادارات و مدیریت های اداره کل و شهرستان ها و مناطق تابع، کاهش هزینه های ارسال مکاتبات، حذف کاغذ در بسیاری از مکاتبات و افزایش امنیت در مکاتبات محرمانه نمونه ای دیگر از فعالیت های انجام شده است.

بصیری بیان کرد: در تمام این سال ها تسریع در انجام امور حراستی از اولویت های اصلی بوده و اتوماسیون محرمانه حوزه مدیرکل و ادارات داخلی اداره کل در راستای کاهش هزینه ها و تسریع در امور، راه اندازی شده و کارت های شناسایی برای حفظ شان و منزلت فرهنگیان ساماندهی شده است.

وی ارائه آموزش های حفاظتی توجیهی مشاغل حساس، کارکنان حراست و نگهبانان، با همکاری حراست کل استان و ساماندهی خودروهای دولتی و کارکنان اداری را به عنوان سایر اقدامات برشمرد.

به اشتراک بگذارید :