9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۴۱:۵۱
کد مطلب:  1637596
رئیس آموزش و پرورش شهرستان آوج:
مدیران مدارس می توانند در تصمیم گیری آموزشی نقش بیشتری ایفا کنند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ علیرضا قموشی مدیر آموزش و پرورش آوج، یکی از روش های برون‌رفت از مشکلات در آموزش وپرورش را مدرسه محوری دانست.

مدیر آموزش و پروزش شهرستان آوج گفت: اگر مدیران مدارس در تصمیم گیری و تصمیم سازی نقش بیشتری ایفا کنند به دستاوردهای بهتری می رسیم.

وی گفت: در سند تحول از مدرسه محوری بعنوان رکن اصلی و کانون اصلی تعلیم و تربیت نام برده شده است که باید مدیران ما قدرت تصمیم گیری و تصمیم سازی داشته باشند و به تناسب اهداف و رسالت ها برنامه ریزی و اقدام کنند.

قموشی تصریح کرد: شرط اول و اصلی مدرسه محوری تقویت و ارتقای مهارتهای حرفه ای ،تخصصی‌ و شایستگی هاست و امیدوارم‌ بتوانیم در راستای مدرسه محوری گام های خوب و موثری برداریم و از همه توان حوزه ستادی، آموزشی و پرورشی در این راستا استفاده کنیم.

وی در مورد اجلاس روسای آموزش و پرورش هم گفت: یکی از اهداف اجلاس سی و پنجم روسای آموزش و پرورش کشور، نصیب برابر آموزشی با رویکرد برقراری عدالت آموزش است که انتظار داریم آثار و دستاوردهای این نشست در توزیع و برقراری این رویکرد در شهرستان ها و مناطق کم برخوردارمانند شهرستان آوج محقق شود.

به اشتراک بگذارید :