18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۵۳:۰۷
کد مطلب:  1637352
آیین تجلیل از داوران بخش پژوهشی بزرگترین رویداد قرآنی دانش‌آموزی کشور در قسمت پسران برگزار شد

مراسم تجلیل از داوران مرحله نهایی بخش پژوهشی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان کشور در قسمت پسران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، در این آیین از داوران رشته‌های تفسیر، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام عملی و انشای نماز تجلیل شد.
محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان ضمن ارایه گزارشی از فرایند میزبانی این استان در این دوره از مسابقات عنوان کرد: 9 کمیته اجرایی در راستای میزبانی هرچه بهتر بخش پژوهشی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور سازماندهی شده است.
علی‌اکبر عرب خراسانی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان سمنان در این آیین تجلیل که در اداره‌کل آموزش و پرورش برگزار شد اظهار داشت: همه تلاش‌ها در اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در راستای برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز در سمنان به عنوان دارالمرحمه ایران به کار گرفته شده است.
داوران رشته‌های مختلف نیز ضمن قدردانی از میزبانی مطلوب استان سمنان در این دوره از مسابقات، از تلاش‌های دست‌اندرکاران برگزاری است مسابقات در وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش‌وپرورش استان سمنان قدردانی کردند.
در این جلسه همچنین راهکارهایی به منظور ارتقای سطح کیفی رقابت دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف ارایه شد.گفتنی است؛ سی و نهمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی به میزبانی استان سمنان در حال برگزاری است و آیین اختتامیه آن نیز نهم مردادماه برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :