13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1637336
محمدرضا افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه کهریزک :
مدیریت بحران آموزشی و توجه به شرایط اقلیم مناطق هدف سال تحصیلی جدید است

محمدرضا افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه کهریزک در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که با هدف تحقق نصیب برابر آموزشی ،ارتقای کیفیت یادگیری و تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی در حال برگزاری است به بیان نقطه نظرات و چالش‌های مهم  آموزشی و تربیتی پرداخت.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ،  افضلی نیا پیرامون اهدف برگزاری سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش گفت : با توجه به نزدیک بودن آغاز تقویم آموزشی مناطق و با در نظر گرفتن شرایط در همه ابعاد آموزشی و نیروی انسانی و متربیان واز سوی دیگر ویروس منحوس کرونا  شرایطی برقرار شده تا بتوانیم به امید خدا تقویم بومی را برای مناطق در شرایط ناسازگار پیشرو پیش بینی و به نوعی مدیریت بحران آموزشی با همفکری و با توجه به شرایط اقلیمی داشته باشیم.

محمدرضا افضلی نیا اظهار داشت :  با توجه به شرایط فراگیر حضور مجازی دانش آموزان برای اولین بار در سطح کشور به جرأت می توان گفت یکی از بزرگترین شاخص هایی که همه ما شاهد رشد آن بوده‌ایم شاخص آموزش مجازی دانش آموزان و همکاری و همراهی معلمان گرانقدر بوده است .

هدف اداره آموزش و پرورش منطقه کهریزک در سال تحصیلی گذشته این بوده که با توجه به نحوه آموزش مجازی تمامی دانش آموزان منطقه زیر پوشش این آموزش ها قرار بگیرند . لازم به ذکر است  یکی از بزرگترین دغدغه های این منطقه تهیه ابزار آموزشی هوشمند تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند بوده است که در همین راستا قدم های بزرگی هم از سوی خیرین ، مسئولین و معلمان منطقه برداشته شد.

به اشتراک بگذارید :