15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۴۹:۳۸
کد مطلب:  1637330
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش خبر داد:
استقبال گسترده دانش آموزان از مسابقات صحیفه سجادیه در 7 سال اخیر/ تربیت داوران متخصص دستاورد بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور در رشته صحیفه سجادیه

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به استقبال گسترده دانش آموزان از مسابقات صحیفه سجادیه در 7 سال اخیر که این رشته به رشته‌های بخش پژوهشی مسابقات سراسری قرآن، نماز و عترت دانش آموزان اضافه شده است گفت: تربیت داوران متخصص یکی از دستاوردهای مهم بزرگ‌ترین رویداد قرآنی دانش‌آموزی کشور در رشته صحیفه سجادیه بوده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی،  محمدرضا مسیب زاده اظهار کرد:  امروز تعداد داوران متخصص در رشته صحیفه سجادیه، از نقاط قوت مسابقات قرآن، عترت و نماز محسوب می‌شود.
وی با اشاره به دیگر دستاوردهای برگزاری مسابقات رشته صحیفه سجادیه در قالب بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور افزود: گسترش میل دانش آموزان به این کتاب ارزشمند شیعیان و استقبال گسترده آنان برای حضور در این رشته از مسابقات یکی دیگر از دستاوردهای مهم برگزاری مسابقات رشته صحیفه سجادیه در قالب بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور است که در مدت هفت سال برگزاری این رشته حاصل‌شده است.
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش تصریح کرد: خوشبختانه با اضافه شدن رشته صحیفه سجادیه به بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور، سطح توجه اهتمام دانش آموزان و خانواده‌ها به این کتاب ارزشمند دینی بسیار افزایش‌یافته است.
مسیب زاده با اشاره به میزبانی مناسب استان سمنان در بخش پژوهشی سی و نهمین دوره از این مسابقات، از برگزارکنندگان این دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در استان‌های سمنان، خراسان رضوی و حوزه ستادی اداره کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش‌وپرورش قدردانی کرد.
گفتنی است؛ سی و نهمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی به میزبانی استان سمنان در حال برگزاری است و آیین اختتامیه آن نیز نهم مردادماه برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :