17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۴۸:۲۶
کد مطلب:  1637308
رییس آموزش و پرورش شهرستان قدس :
در زیست بوم جدید معلمان از امتحان اجتماعی خویش سربلند بیرون آمدند

صادق محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قدس در حاشیه برگزاری سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور گفت : در سال های اخیر با توجه به مشکل کمبود نیروی انسانی و کمبود فضای آموزشی تلاش کردیم از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنیم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمدی در بیان  چالش های آموزش و پرورش  شهرستان قدس به عدم پرداخت به موقع حق الزحمه ها اشاره نمود وگفت : این مشکل هم نتوانست بر تلاش مداوم و متعهدانه همکاران ما تاثیری بگذارد که بسیار  قابل تقدیر است .

صادق محمدی افزود : همواره همکاران ما در مسئولیت هایی که بر دوش گرفته اند از برگزاری انتخابات تا برگزاری امتحانات نهایی و سایر فعالیت هایی که مسئولیت آن را پذیرفته اند متعهدانه و ایثارگرانه  پای کار ایستاده اند .

بنا بر این گزارش رئیس اداره آموزش و پرورش شهرقدس گفت : در زیست بوم جدید معلمان سربلند از امتحان اجتماعی خویش بیرون آمدند ودر زیست بوم جدید همکاران و معلمان متوجه شدند باید به ابزار فناوری روز مسلط باشند و تا حدود بسیار زیادی موفق بودند . وی ادامه داد : البته نرم افزار شاد نیز از پروژه های موفق دولت در ایجاد عدالت آموزشی بود که قابل تامل و توسعه است .

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان  قدس از چالش تراکم دانش آموزی شهر  به عنوان متراکم ترین شهرستان در سطح کشور با میانگین نزدیک به 36 نفر  اشاره کرد و تکمیل پروژه های در حال احداث را تنها راه برون رفت از این مشکل دانست .

وی در خصوص اجلاس تاکید کرد : این جلسات باعث فرصت تفکر مناسب و بازنگری در عملکرد و برنامه ریزی برای سال تحصیلی آتی است که در این زمینه به همت و همکاری همه معلمان و فرهنگیان و اولیا محترم شهرستان نیاز داریم .

به اشتراک بگذارید :