17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۳۱:۰۸
کد مطلب:  1637202
مدیر آموزش و پرورش کامیاران :
مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان نیروی انسانی است

مدیر آموزش و پرورش کامیاران با بیان اینکه مهم ترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان نیروی انسانی است ؛ گفت: بی شک نیروی انسانی در آموزش و پرورش، کلیدی‌ترین نقش را در اهداف توسعه پایدار ایفا می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، علی اکبر ابراهیمی صبح امروز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش با بیان این مطلب گفت: نیروی انسانی دلسوز ،کارآمد و متخصص در آموزش و پرورش مهم ترین شاخص ارتقا و پیشرفت در جامعه است .

وی فضای آموزشی و تجهیزات را از شاخص های دانست که می تواند کارکرد نیروی انسانی را افزایش دهد.

ابراهیمی ادامه داد: موضوع نیروی انسانی را می توان در سه حیطه جذب نیروی انسانی، آموزش و  ارزیابی و سنجش مورد بررسی قرار داد.

وی در خصوص جذب نیروی انسانی گفت: جذب نیرو باید از مبادی مراکز تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان انجام شود و استفاده از سایر روش های جذب برای آموزش و پرورش می تواند خسارات جبران ناپذیری برای جامعه بدنبال خواهد داشت .

این مقام مسئول در خصوص آمورش گفت: توانمندسازی نیروی انسانی از طریق آموزش های بدو استخدام و آموزش های ضمن خدمت موجب بروز بودن و استفاده از آخرین دستاوردهای آموزشی خواهد بود بطور مثال در زمان کرونا آموزش های لازم مختص این زمان که استفاده از تولید محتوا و استفاده از آموزش فضای مجازی باشد .

وی همچنین به ارزیابی و سنجش نیز اشاره کرد و گفت: سنجش و ارزیابی به مثابه آینه و قطب نمای هدایت نظام  آموزش است و افراد باید بر اساس تخصص و تعهد تقسیم و رتبه بندی شود و برقراری مزایا  دریافتی بر همین اساس صورت پذیرد و در زیست بوم جدید پیشنهاد می گردد ارزیابی و سنجش بر اساس تلفیقی از  فضای واقعی و مجازی صورت گیرد .

به اشتراک بگذارید :