9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۵:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1637108
سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور؛
رئیس آموزش و پرورش تسوج جذب نیروی انسانی از نیروهای بومی منطقه و ایجاد مجمع خیرین مدرسه یار برای هر روستا را پیشنهاد داد

در حاشیه سی و پنجمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش و پرورش کشور؛ رئیس آموزش و پرورش منطقه تسوج‌ از آذربایجان شرقی پیشنهاد تشکیل مجمع خیرین مدرسه یار برای هر روستا و جذب نیروی انسانی از نیروهای بومی هر منطقه برای ایجاد ثبات و آرامش را داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از تسوج؛ محمد باباآهنگر در حاشیه سی و پنجمین اجلاس ویدئو کنفرانس رؤسا و مدیران آموزش و پرورش کشور گفت : یکی از مشکلات مناطق کم برخوردار؛ عدم ثبات در وضعیت نیروی انسانی است و بسیاری از نیروها چون بومی منطقه نبوده و از سایر مناطق استان می باشند به انحای مختلف از منطقه خارج می شوند که نتیجه امر به نفع مرکز و به ضرر پیرامون گردیده است.

رئیس آموزش و پرورش منطقه تسوج‌ در ادامه جذب نیروی انسانی برای مناطق در دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی ماده ۲۸ فقط از داوطلبان همان منطقه و شهرستان را پیشنهاد کرد.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش منطقه تسوج‌ تشکیل مجمع خیرین مدرسه یار در دو روستای منطقه را یکی از تجربه های موفق منطقه تسوج  برشمرد که منجر به تخریب و بازسازی مدارس این دو روستا گردید.

وی نهادینه کردن و برنامه ریزی برای تشکیل چنین مجامعی را در راستای کمک به بازسازی مدارس توصیف کرد.

کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :