16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۳۷:۲۲
کد مطلب:  1636936
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
اجرای طرح شوق یادگیری، در جهت جبران بخشی از عقب افتادگی های تحصیلی و تربیتی دانش آموزان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه «سی و پنجمین دوره اجلاس مدیران و رؤسای آموزش‌وپرورش سراسر کشور» از اجرای طرح شوق یادگیری، در جهت جبران بخشی از عقب افتادگی های تحصیلی و تربیتی دانش آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، ابوالحسن حقیقیدر حاشیه این اجلاسبا تاکید بر اجرای طرح شوق یادگیری، در جهت جبران بخشی از عقب افتادگی های تحصیلی و تربیتی دانش آموزان، خاطر نشان کرد: این طرح با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با  هدف آمادگی و تثبیت یادگیری دانش آموزان اجرا می شود.

وی با توجه به تعطیلی کلاس های درس حضوری به سبب شیوع ویروس کرونا، اجرای طرح شوق یادگیری را ضروری دانست و گفت: دانش آموزان نیاز به تلاش بیشتر موکدا و دانش آموزان قابل قبول با احساس نیاز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و همچنین توجیه اولیاء به صورت حضوری با رعایت محدودیت تعداد دانش آموز و زمان هر کلاس در این طرح حضور خواهند داشت.

حقیقی خاطر نشان کرد: کلاس های رایگان آموزشی دوره پیش دبستانی در بستر سامانه شاد در حال برگزاری است لذا مدیران محترم اهتمام لازم را در جهت اطلاع رسانی به خانواده ها و پیگیری کلاسهای مجازی داشته باشند.

 

به اشتراک بگذارید :