9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۳۵:۴۸
کد مطلب:  1636928
افزوده شدن 75 کلاس درس به سرانه فضای آموزشی مدارس لاهیجان

مدیر آموزش و پرورش لاهیجان گفت : در دولت تدبیر و امید 9 مدرسه با ظرفیت 75 کلاس درس در این شهرستان به بهره برداری رسیده است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، عبدالحسین کریمی  در حاشیه سی و پنجمین دوره اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور با اعلام این خبر گفت : برای این پروژه ها که توسط اداره کل نوسازی و همچنین مشارکت خیران مدرسه ساز ساخته شده 13 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان برخی عوامل مخلّ عدالت آموزشی خاطر نشان کرد : تنوع مدارس خاص ، عدم توزیع متوازن ساخت مدارس نوساز و کمبود دبیران رشته های تخصصی از مهم ترین عوامل محسوب می شود .

مدیر آموزش و پرورش لاهیجان با بیان برخی اولویت های فوری در حل مشکلات آموزشی خاطر نشان کرد : استخدام معلمان از طریق دانشگاه فرهنگیان، اجرای کامل رتبه بندی معلمان و ارزشیابی و گرایش به تخصصی شدن تدریس معلمان از برنامه های مهم آموزش و پرورش است .

کریمی برگزاری اجلاس روسای ادارات آموزش و پرورش کشور را دارای اهمیت خواند و گفت : انتقال تجارب بین روسای مختلف مناطق و هماهنگی بیش از پیش با بدنه آموزش و پرورش کشور از جمله مزایای این نشست ها هستند که در این راستا تشکیل کارگروه های مختلف بین روسای ادارات و تشکیل جلسات پرسش و پاسخ در جهت شناخت مشکلات و ارائه راهکارها ، ضروری است .  

به اشتراک بگذارید :