12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۳۳:۱۰
کد مطلب:  1636912
رییس آموزش و پرورش منطقه سردرود:
دیدگاه ها و پیشنهادهای سازنده روسا به عنوان برنامه عملیاتی ارائه شود

رییس آموزش و پرورش منطقه سردرود گفت: دیدگاه ها و پیشنهادهای سازنده روسا در حوزه های مختلف می تواند به عنوان برنامه عملی یک ساله آموزش و پرورش براساس سند تحول بنیادین به سراسر کشور ابلاغ شود.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، ایوب نشاطی در حاشیه اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس در حال برگزاری است، اظهار کرد: یکی از نقاط قوت اجلاس روسای آموزش و پرورش ارائه دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادهای سازنده روسا در حوزه های مختلف است که پس از تجزیه و تحلیل به صورتی که قابلیت اجرایی داشته باشد، می تواند به عنوان برنامه عملی یک ساله  آموزش و پرورش براساس سند تحول بنیادین به سراسر کشور ابلاغ شود.

   نشاطی در ادامه با اشاره به این که پروژه مهر مهم ترین برنامه عملی آموزش و پرورش برای بازگشایی مطلوب مدارس است، افزود: در راستای اجرای مطلوب این پروژه هماهنگی بیش از پیش بین صف و ستاد و تفویض اختیار به مناطق بسیار حائز اهمیت است.

   وی پایدار سازی منابع انسانی در دستگاه تعلیم و تربیت را مهم خواند و تصریح کرد: نیروی انسانی در آموزش و پرورش مهم ترین محور حرکت به سمت تعالی و پیشرفت است که برای تقویت آن نیازمند یک برنامه جامع هستیم.

به اشتراک بگذارید :