15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۲۴:۴۱
کد مطلب:  1636898
پیام تبریک مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش منطقه 17 به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم

نیکبخت مدیر آموزش و پرورش منطقه 17 با صدور پیامی فرارسیدن ۱۸ ذی الحجه عید سعید غدیر خم را به مسلمین به ویژه جامعه فرهنگیان منطقه 17 تبریک گفت.

به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 17 شهر تهران، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش منطقه 17 به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم، پیام تبریکی صادر کرد. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 بسمه تعالی

 

"الحمد ا... الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع)"

واقعه غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید. غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد. غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند. غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر دریایى از معارف ، فقه، فرهنگ، کلام، اخلاق و تفسیر، همه را یکجا دارد؛ واقعه غدیر نشانه و رمزی از تداوم خط نبوّت و نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت در ظل عنایت قطب عالم امکان حضرت اباصالح المهدی (عج) است.

اینجانب در کمال مسرت و شادمانی، فرارسیدن ۱۸ ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی، جشن بزرگ امامت و ولایت، سالروز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را صمیمانه  به عموم مسلمین به ویژه فرهنگیان فرهیخته منطقه17، اولیای دانش آموزان و دانش آموزان این منطقه  تبریک و تهنیت عرض نموده  و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را در زمره پیروان واقعی و راستین مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام قراردهد.

 

به اشتراک بگذارید :