18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1636550
سی وپنجمین اجلاس ویدئو کنفرانس روسا و مدیران آموزش وپرورش کشور؛
مدیر آموزش وپرورش منطقه بستان آباد: بازگشایی مدارس را با برنامه ریزی دقیق وهماهنگی کامل بصورت مطلوب عملی خواهیم کرد

مدیر آموزش وپرورش منطقه بستان آباد از آمادگی اکیب آموزش و پرورش منطقه خبر داد وگفت: درهر شرایطی بازگشایی مدارس را با برنامه ریزی دقیق وهماهنگی کامل با پای کار آمدن تمام مسئولین شهرستان عملی خواهیم کرد واغاز مهر را بامهربانی توام خواهیم نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از بستان آباد، ابراهیم فریاد خواه  درحاشیه سی وپنجمین اجلاس روسا ومدیران دستگاه تعلیم وتربیت کشور گفت: مهم ترین چالش پیش روی حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت ، بروز رسانی معلمان و دانش آموزان با تکنولوژی می باشد .که این امر تنها با برنامه ریزی و ایجاد تحول با تکیه بر هویت دینی و ملی و با استفاده از نیروی فکری و کار آمد نظام تعلیم و تربیت میسر می شود.

مدیر آموزش وپرورش بستان آباد گفت : جذب معلم ، توجه به معلم و ایجاد فضای مناسب برای آنان یکی از روش های مناسب برای تغییر است. برای اینکه تحول از معلم آغاز می شود و معلمان سیاست گذاران آموزش و پرورش هستند.

فریاد خواه پوشش حداکثری نو آموزان پیش دبستانی، توسعه متوازن رشته ها ی تحصیلی متوسطه دوم و افزایش سهمیه  دانش آموزی فنکا ،  جبران عقب ماندگی آموزش در ایام کرونا و آموزش مجازی با برگزاری کلاس های جبرانی و فوق برنامه و استفاده حداکثری از منابع ، ظرفیت ها و فرصت ها ی پیش رو برای افزایش کیفیت آموزشی دانش آموزان را بخشی از شاخص های رشد یافته آموزش و پرورش بستان آباد بیان کرد.

وی  مهمترین اقدامات دستگاه تعلیم و تربیت را ایجاد کمیته توسعه روستایی با محوریت آموزش و پرورش خواند و گفت: اعضای تشکیل دهنده این کمیته شامل مدیر مدرسه ، روحانی روستا، فرمانده پایگاه ، دهیار، شورای روستا و مسئول خانه بهداشت می باشند که مشکلات مدرسه را با گفتگو و جذب مشارکت حل می کنند .

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت در ادامه از ایجاد سامانه تعامل با فرهنگیان خبر داد و گفت: سامانه ای تنظیم کرده ایم که فرهنگیان پیشنهادات خودشان را بصورت مستقیم به مدیر منطقه فرستاده و میزان رضایت خود از رفتار کارشناسان را اعلام می کنند .

وی در پایان گفت: بیان موضوعات مختلف از نگاه ادارات مختلف و سایز کوچک شورای اداری در روستا وانتقال آنها به شهرستان ها در نهایت با زنده و فعال کردن مشارکت اجتماعی ، گفتگوی اجتماعی را نمایان می کند.

کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :