9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۹:۳۰:۳۰
کد مطلب:  1636538
زمان و مکان واکسیناسیون معلمان کرمانشاه اعلام شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز واکسیناسیون معلم‌های استان همزمان با سراسر کشور از عید غدیر خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، ماشاءالله پروین اظهار کرد: براساس اعلام وزارت بهداشت از روز عید غدیر واکسیناسیون معلم‌ها آغاز می‌شود.

پروین با بیان اینکه معلم ها با ارائه کارت شناسایی و کارت ملی علیه کرونا واکسینه خواهند شد، گفت: روز مراجعه معلم ها جهت واکسیناسیون به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود و تا قبل از اطلاع‌رسانی نیازی نیست به جایی مراجعه داشته باشند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس اشاره‌ای هم به مکان‌های در نظر گرفته شده برای واکسیناسیون معلم‌ها در کرمانشاه داشت و عنوان کرد: در شهر کرمانشاه سه مکان شامل هنرستان صنایع شیمیایی، سالن ورزشی بعثت و سالن ورزشی دبیرستان استقلال به ترتیب برای واکسیناسیون معلم‌های نواحی یک، دو و سه آموزش و پرورش شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

 پروین با اشاره به در نظر گرفتن یک مکان برای واکسیناسیون معلم‌های شهرستان اسلام آباد غرب، خاطرنشان ساخت: در بقیه شهرستان‌ها کار واکسیناسیون معلم‌ها در پایگاه‌های مرکز بهداشت انجام خواهد شد.

وی افزود: تلاش خواهد شد تا دز اول واکسیناسیون معلم‌ها ظرف دو هفته انجام و دز دوم نیز بعد از 28 روز انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ حدود 30 هزار معلم استان کرمانشاه با احتساب معلم‌های مدارس غیردولتی در صف واکسیناسیون علیه کرونا هستند.

 

به اشتراک بگذارید :