17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۹:۲۹:۰۰
کد مطلب:  1636528
رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه:
ارتباط و تعامل سازنده بین صف و ستاد زمینه ساز مشارکت و وفاق همه جانبه در امر تربیت است

رئیس اداره آموزش و پرورش چهاردانگه در حاشیه سی‌ و پنجمین اجلاس رؤسا و مدیران آموزش‌ و پرورش سراسر کشور مهمترین اهداف برگزاری سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش در سطح ملی و منطقه را برشمرد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  روح‌اله مسعودی رییس آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: برگزاری سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش فرصتی است تا هماهنگی لازم در خصوص اهداف، ماموریت ها و راهبردهای تحقق سیاست های کلی نظام تعلیم و تربیت فراهم شود . وی در ادامه‌ گفت: در این اجلاس با ایجاد ارتباط و تعامل سازنده بین صف و ستاد زمینه‌های لازم به منظور مشارکت و وفاق همه جانبه میسر شده و نتیجه این تعامل سازنده تسهیل امر تربیت در سطح مدرسه خواهد بود.

مسعود پوری با تأکید بر اینکه برگزاری این اجلاس می تواند منجر به اصلاح روند های جاری، گسترش بهره وری، اتفاق نظر در ایجاد ساز کارهای کارا و اثر بخش باشد، گفت: این اجلاس پس از یک سال می تواند فرصت مناسبی باشد تا گزارشی از میزان اجرای سیاست های و اهداف اجلاس  سال گذشته ارائه شود تا ضمن تقویت نقاط مثبت و آگاهی از نقاط ضعف تمرکز بیشتری بر فرصت های پیشرو شود.

این مقام مسئول در پایان به آمادگی  برای آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و گفت: در این اجلاس باید تصمیمی جدی در خصوص نحوه فعالیت مدارس و بازگشایی در سال پیش رو اتخاذ شود و استانها و مناطق به فهم مشترک و راهبرد معین برسند تا بتوان با چالش های پیش رو روبرو شد.

به اشتراک بگذارید :