19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۹:۰۱:۱۴
کد مطلب:  1636420
مدیر آموزش و پرورش سروآباد:
مهم ترین مؤلفه در هر سازمان و نهادى وجود نیروى انسانى توانمند و کارآمد است

مدیر آموزش و پرورش سروآباد مهم ترین مؤلفه در هر سازمان و نهاد را وجود نیروى انسانى توانمند و کارآمد دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، دلسوز خالدی  صبح امروز در حاشیه دومین روز از سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مهم ترین مؤلفه در هر سازمان و نهادى وجود نیروى انسانى توانمند و کارآمد دانست و گفت: نیروی انسانی توانمند، موجبات پیشرفت و ترقى آن مجموعه را فراهم مى سازد.

خالدب گفت: نهاد تعلیم و تربیت با نیروى انسانى نخبه و تحصیلکرده مى تواند پویایى و شکوفایى جامعه را رقم بزند.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید اولویت اصلى را در پرورش نیروى توانمند ببیند؛ اظهارداشت: براى تحقق این مهم باید با تدوین برنامه جامع در توانمند سازى و ارتقاى کارآمدى و بهره ورى نیروى انسانى قدم برداشت.

 مدیر آموزش و پرورش سروآباد خاطرنشان کرد: با حضور معلمان کارآمد شاهد پرورش دانش آموزان خلاق و پویا خواهیم بود و در یک کلام خروجى آموزش و پرورش به تولید و پرورش نیروى انسانى فعال مى انجامد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان مطالی در خصوص برنامه درس‌ و محتوا پرداخت و گفت: باید محتوا و رئوس مطالب درسى در دوره هاى تحصیلى و خاصه ابتدایى بیشتر به سمت و سوى کسب مهارت هاى زندگى منجر شود و در دوره هاى متوسطه دانش آموزانى خلاق و با ایده سوق دهیم چرا که در دنیاى مدرن امروزى آموزش سبک زندگى در محتوا مدنظر قرار گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: براى رسیدن به آموزش و پرورش پویا تمام ارکان اصلى باید به صورت زنجیره اى در هم تنیده شوند تا به اهداف کلى و غایى که همانا تربیت شهروندى تأثیر گذار است، برسیم در نتیجه باید آموزش و پرورش اولویت اصلى دولت ها باشد.

به اشتراک بگذارید :