19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۸:۳۷:۲۲
کد مطلب:  1636282
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان البرز:
کرونا هدف متعالی مدرسه یعنی تمرین مهارت های زندگی و اجتماعی کردن کودکان را به مخاطره انداخت

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان البرز گفت: کرونا هدف متعالی مدرسه یعنی تمرین مهارت های زندگی و اجتماعی کردن کودکان را به مخاطره انداخت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، یونس جاویدنسب معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور به ما گفت: آموزش و یادگیری بخش کوچکی از رسالت مدرسه است، هدف متعالی و بزرگ تر مدرسه، اجتماعی کردن کودکان، بهبود ارتباطات میان فردی، تمرین مهارت های زندگی، مشارکت جمعی و کار گروهی و افزایش سرمایه عاطفی دانش آموزان است.
جاویدنسب ادامه داد: کرونا این فرصت های بزرگ را در دوسال اخیر از دانش آموزان گرفته و خانواده ها را با چالش های تازه ای درگیر کرده است.
وی اظهار داشت: علیرغم اینکه آموزش با تلاش و همراهی معلمان استمرار داشت اما امروز مدرسه، خانواده، دانش آموز و جامعه بی صبرانه منتظر بازگشایی مدرسه هستند تا نقش واقعی مدرسه را این بار با قدرشناسی بیش تر از جامعه فرهنگیان شاهد باشیم.
معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان بیان داشت: بدون تردید خلا آموزش حضوری در دوسال اخیر، آثار خود را در سال های آتی نشان خواهد داد که این مسئله ضرورت صبوری و همکاری بیشتر مدرسه، خانواده و رسانه های جمعی را در این دوران گذار برجسته تر می کند.

 

به اشتراک بگذارید :