9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۷:۵۴:۳۳
کد مطلب:  1636072
مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک شهرستان سنندج:
هیچ جایگزینی برای معلم و مدرسه وجود ندارد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش گفت: اگر بخواهیم آینده و حال آموزش‌وپرورش را ترسیم کنیم، هیچ جایگزینی برای معلم و مدرسه وجود ندارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، در پنجمین روز از مردادماه 1400  سید فواد حسینی مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک در حاشیه سی و پنجمین اجلاس دوروزه روسای ادارات آموزش‌وپرورش سراسر کشور که با حضور وزیر آموزش‌وپرورش به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد؛ اظهار داشت: با توجه به تعطیلی 20 ماهه مدارس و آموزش دانش آموزان به صورت غیر حضوری لزوم بازگشایی مدارس در مهر امسال ضروری است.

وی افزود: مدیران مدارس ضروری است در قالب پروژه مهر مدارس را جهت حضور ایمن دانش آموزان در اول مهرماه آماده نمایند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کمیته های مختلف فعال در سطح ادارات باید به دنبال تامین نیروی انسانی مورد نیاز و سازماندهی آن ها و همچنین تامین سایر نیازمندی های مدارس باشند تا زمینه حضور ایمن دانش آموزان فراهم شود.

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک سنندج تاکید کرد: در این مدت می بایست با مساعدت وهمراهی همه دلسوزان ،اصحاب رسانه،فعالان حوزه فرهنگی، آموزشی وفرهنگیان معزز باید فرهنگ سازی شود تا  دانش آموزان آمادگی همه جانبه را برای آموزش حضوری را کسب نمایند.

حسینی در پایان خاطر گفت: بازگشایی مدارس در اول مهر ماه نیازمند همراهی خانواده ها است تا با توجه به حساسیت های موجود نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی به دانش آموزان آموزش داده شود.

به اشتراک بگذارید :