19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۷:۵۲:۴۶
کد مطلب:  1636046
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان:
امروزه بدون استفاده از فنون و تکنولوژی روز ادامه فعالیت و کارکردها غیر ممکن است

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان گفت: امروزه بدون استفاده از فنون و تکنولوژی روز ادامه فعالیت و کارکردها تقریبا غیر ممکن است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رمضان یوسفی، معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان صبح امروز در حاشیه برگزاری سی و پنجمین اجلاس روسا؛ گفت: فناوری های نوین  رویکرد جدیدی را در عرصه آموزش ارائه داد که با استفاده از این ابزار بستر بهتر و مناسب تری جهت تحقق اهداف آموزشی فراهم شد.

یوسفی با بیان اینکه آموزش در ایام کرونا در صورت نبود فناوری و فضای مجازی امکان پذیر نبود؛ گفت: نتایج و دستاوردهای خوبی برای استفاده بهینه تر از این فناوری برای سایر اهداف آموزشی نصیب مدیران و برنامه ریزان شد .

وی ادامه داد: حتی این پیام به متولیان داده شد که بدون کرونا هم ما ناچاریم از این به بعد زمانی را جهت کارایی بیشتر و توسعه آموزش های غیر حضوری با بهره گیری از فناوری های اختصاص دهیم .

معاون سوادآموزی استان با بیان اینکه دنیا به سمت و سو دنیای فناوری نوین حرکت می کند؛ گفت: هر کشور از این تکنیک غافل بماند قطعا در بسیاری از زمینه های توسعه ای عقب خواهد ماند    .           

به اشتراک بگذارید :