17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۲۲:۴۷:۳۸
کد مطلب:  1635734
فراهم نمودن  تمهیدات لازم جهت  واکسیناسیون فرهنگیان 

"مصطفی خلیلی" معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد : تمهیدات لازم جهت  واکسیناسیون فرهنگیان استان اندیشیده شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ مصطفی خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت:
تمهیدات لازم جهت  واکسیناسیون از ۱۵ مرداد ماه به صورت سراسری ویژه فرهنگیان استان اندیشیده شده است.
"مصطفی خلیلی" همچنین به پروژه مهر و شاداب سازی مدارس مدارس اشاره کرد و افزود: تجهیزات ورزشی مهر با نشاط در شهریور ماه به همه نواحی، شهرستان ها و مناطق ارسال خواهد شد.
وی ساماندهی نیروی انسانی و جذب نیروی انسانی از طریق استخدامی ماده ۲۸و دانشکاه فرهنگیان را یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته برشمرد و اظهار داشت: ارتقای توانمندی علمی و عملی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه از طریق برگزاری دوره های ضمن خدمت و کارگاه‌ها و وبینارهای آموزشی انجام خواهد شد. 
ایمن سازی اماکن وتجهیزات ورزشی، مدارس و مجتمع های ورزشی،احداث کلاس های درس تربیت بدنی و زمین چمن مصنوعی در مدارس با اولویت مدارس  مناطق کم برخوردار جهت افزایش سرانه ورزشی و شادابی و نشاط در بین دانش آموزان و تبیین سیاست ها و برنامه های عمل حوزه تربیت بدنی و سلامت در سال ۱۴۰۰ از دیگر نکات مطرح شد توسط معاون تربیت بدنی و سلامت استان بود.

به اشتراک بگذارید :