12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۸:۲۶:۴۶
کد مطلب:  1635508
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد:
3 واحد آموزشی برای سال تحصیلی آتی در نظرآباد به بهره برداری می رسد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد گفت: 3 واحد آموزشی با 44 کلاس درس برای سال تحصیلی آتی در نظرآباد به بهره برداری می رسد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور به ما گفت: برگزاری پنل های آموزشی و تخصصی در این اجلاس در حوزه های مختلف، منجر به افزایش سطح آگاهی و آمادگی مدیران آموزش و پرورش کشور و در نتیجه کمک به برنامه ریزی بهتر و منسجم تر برای بازگشایی مدارس خواهد بود.
مهران نیا با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای ایجاد فضاهای جدید آموزشی در شهرستان نظرآباد اظهار داشت: دو واحد آموزشی هر کدام با 12 کلاس درس، یک واحد دیگر با 20 کلاس و در مجموع 44 کلاس درس جدید تا آغاز سال تحصیلی 1401-1400 در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد به موضوع ساماندهی نیروی انسانی نیز پرداخت و گفت: کمبود نیروی انسانی چالش بزرگ آموزش و پرورش کشور است و شهرستان نظرآباد نیز با همین مشکل مواجه است به نحوی که امسال 232 نفر از فرهنگیان این شهرستان بازنشسته خواهند شد.
وی در پایان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید با بهره گیری از ظرفیت های دانشگاه فرهنگیان نسبت به تربیت نیروی انسانی کافی و با کیفیت برای آموزش و پرورش اقدام نمود.

 

به اشتراک بگذارید :