12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۸:۱۰:۱۳
کد مطلب:  1635484
حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد:
پیگیری راه اندازی  پنج هنرستان جدید در آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

راه اندازی  پنج هنرستان جدید در آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با هدف ایجاد بستر لازم برای جذب حداکثری دانش آموزان علاقه مند به رشته های فنی و حرفه ای صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،"حمید اسمعیلی زاده " در حاشیه اجلاس سراسری روسای ادارات آموزش و پرورش کشور از راه اندازی هنرستان مرمت با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان،  هنرستان ریلی با همکاری اداره کل راه آهن استان، هنرستان غیردولتی با ظرفیت ۵ رشته با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و  هنرستان تخصصی فناوری اطلاعات که مراحل تکمیل آن رو به پایان است، خبر داد.
وی افزود: این هنرستان ها از جمله هنرستانهایی هستند که در راستای اجرای سند تحول بنیادین و برنامه توسعه سنواتی آموزش های فنی،حرفه ای و کاردانش، در سطح آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برای سال تحصیلی جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد اظهار داشت:
ایجاد تعداد ۴ رشته محل با استفاده از ظرفیت دبیرستان های متوسطه دوره دوم، توسعه سه رشته محل با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و نیز توسعه هنرستان جوارصنعت با ظرفیت تعداد ۵ رشته از دیگر اقدامات ناحیه دو یزد در این راستا می باشد.

به اشتراک بگذارید :