17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۷:۵۸:۰۴
کد مطلب:  1635472
برگزاری مانور بازگشایی مدارس شهرستان تفت 

به منظور اجرای هرچه بهتر پروژه مهر و بررسی میزان آمادگی مدارس برای بازگشایی در زیست بوم‌ جدید ، مانور بازگشایی مدارس شهرستان تفت برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "محمد صادق مهدیان"مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت در حاشیه اجلاس سراسری رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور ، از برگزاری مانور بازگشایی مدارس شهرستان در هفته اول شهریور ماه امسال خبرداد. 
"مهدیان" افزود: از آنجا که شرایط و اقتضائات ویژه پیش روی آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس ، مستلزم واکاوی دقیق تر متغیرهای متعدد و گاه ناپیدایی است که در شرایط واقعی بروز و ظهور آن محتمل خواهد بود،ضروری است قبل از بازگشایی رسمی مدارس در  ابتدای مهر ۱۴۰۰ متناسب با وضعیت‌های محتملی که توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغ و توسط این مدیریت اطلاع رسانی خواهد شد ، میزان آمادگی مدارس در تمهید مقدمات لازم برای بازگشایی مطلوب و اطمینان بخش سال تحصیلی جدید محک بخورد.
مدیر آموزش و پرورش تفت گفت: در این مانور تمامی ارکان مدرسه از شیوه های ارایه خدمات و برقراری ارتباط مدرسه با مخاطبان و جامعه هدف خود به ویژه کانال ها و روش های حضوری و مجازی فرایند یاددهی و یادگیری بین معلم و یکایک دانش آموزان  مطلع شوند. 
"️مهدیان" با تاکید بر لزوم اجرای دقیق و شفاف مفاد شیوه نامه وزارتی بازگشایی توسط مدارس شهرستان افزود: لازم است مدیران محترم مدارس ، تبیین شفاف مفاد شیوه نامه وزارتی بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را برای رفع ابهام احتمالی و اطلاع کامل کادر اجرایی مدارس، معلمان، دانش آموزان و اولیا، به عنوان یک اصل مهم به جد پیگیری و در دستور کار خود قرار دهند.  
️وی در پایان با بیان اینکه سلامتی دانش آموزان و همکاران فرهنگی اولویت اصلی آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس است بر پیگیری واکسیناسیون تمامی معلمین تاکید و اظهار امیدواری کرد،شرایط واکسیناسیون همگانی دانش آموزان نیز مهیا گردد.

به اشتراک بگذارید :