12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۷:۳۰:۴۰
کد مطلب:  1635414
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج:
اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور با ایجاد وحدت فرماندهی، در ارتقا کیفی عملکرد آموزش و پرورش موثر است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: برگزاری اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور با ایجاد وحدت فرماندهی، در ارتقا کیفی عملکرد آموزش و پرورش موثر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، فرزاد شعبانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج در حاشیه سی و پنجمین احلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور ضمن تاکید بر سطح بالای کیفی این اجلاس در سال گذشته گفت: امیدوار هستیم اجلاس سی و پنجم نیز همانند سال گذشته خروجی مناسبی داشته باشد و با ایجاد وحدت فرماندهی، در ارتقا کیفی عملکرد آموزش و پرورش موثر باشد.
وی در ادامه با اشاره به موضوع نیروی انسانی به عنوان یکی از محورهای مهم اجلاس اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش با برنامه ریزی و به طور مناسب در حال انجام است و دغدغه و نگرانی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید نداریم.
شعبانی در پایان با اشاره به دگرگونی سیستم آموزشی پس از شیوع ویروس کرونا بیان داشت:  روش های آموزش به مدت ۱۵۰ سال نهادینه شده بود اما با شیوع ویروس کرونا در رویکردها و روش ها تغییرات زیادی حاصل شد و چالش بسیار بزرگی پیش روی نظام تعلیم و تربیت قرار گرفت. اما این اتفاق را همواره یک فرصت دانستیم چرا که توانمندی سیستم آموزشی را افزایش داده و می‌دهد.

 

به اشتراک بگذارید :