17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۶:۵۴:۱۳
کد مطلب:  1635340
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان:
انسجام بخشی به برنامه‌های پیش روی آموزش و پرورش ، از کارکردهای اجلاس روسای آموزش و پرورش است

سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان گفت : ایجاد فهم مشترک از مأموریت‌ها و انسجام بخشی به برنامه‌های پیش روی آموزش و پرورش از کارکردهای اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان ضمن اشاره به پیش زمینه های ورود به سال تحصیلی جدید گفت : در راستای ایجاد فضای کار‌شناسی و هم اندیشی در مسائل کلان آموزش و پرورش ، متاثر از شیوع بیماری کرونا به عنوان پدیده نوظهور فراگیری که موجب گسسته شدن پیوندهای ظریف موثر در تعلیم و تربیت و ایجاد تجارب جدید در اجرای روش‌های نوین یاددهی و یادگیری شده است ،همچنین ضرورت طراحی برنامه‌های آموزش و پرورش در دوران پسا کرونا این اجلاس بهترین فرصت برای انسجام بخشی به برنامه‌های پیش روی آموزش و پرورش در کشوراست . وی افزود : ایجاد فهم مشترک از مأموریت‌ها و انسجام بخشی به برنامه‌های پیش روی آموزش و پرورش از کارکردهای اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور است .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تاکید کرد:ایجاد فهم مشترک از ماموریت ها می تواند از کارکردهای مهم اجلاس روسای آموزش و پرورش باشد.

این مقام مسئول ادامه داد : اجلاس روسای آموزش و پرورش با حضور روسای مناطق سطح کشور به عنوان مجریان برنامه های وزارت آموزش و پرورش فرصتی را پیش روی برنامه ریزان ، تصویرسازان و تصویرگران در سطح استان قرار داد ؛ تا ضمن ارائه و تبیین ایده ها نظرات و برنامه‌های اجرایی بخش تخصصی خود به بازخورد گیری و ارزیابی دقیق ترین برنامه ها در حوزه امکان سنجی  واجرا بپردازد.

وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری اجلاس در این شرایط خاص ، بتوان با شناخت مسائل و اولویت‌های پیش روی آموزش و پرورش ، ورود موثر به سال جدید تحصیلی و بهره مندی بیشتر دانش آموزان عزیز از نظام تعلیم و تربیت را فراهم آورد .

به اشتراک بگذارید :