17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۵:۰۶:۳۲
کد مطلب:  1635212
مدیر آموزش و پرورش پیشوا:
اخذ 52 سند مالکیت  برای فضاهای آموزشی شهرستان پیشوا

مدیر آموزش و پرورش پیشوا در حاشیه سی‌وپنجمین اجلاس روسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور گفت: اخذ اسناد مالکیت فضاهای آموزشی شهرستان پیشوا در اولویت کاری بوده است.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، سعید تاجیک مدیر آموزش و پرورش  پیشوا گفت : آموزش و پرورش به عنوان نظامی اجتماعی نیازمند همکاری همه بخش هاست و این مجموعه بدون حضور موثر مردم و کارکنان در ابعاد علمی، فرهنگی، اقتصادی و عاطفی نمی تواند فرایند تعلیم و تربیت را به خوبی عملی سازد . وی افزود : من به سال‌های پیش رو بسیار خوشبین هستم  و با مشارکت اولیاء در زمینه آموزش و پرورش می توانیم موفق باشیم.

 مدیر آموزش و پرورش  پیشوا  اظهار داشت : پیگیری جهت توسعه و ساخت فضاهای آموزشی در مناطق مهاجر پذیر شهرستان ، افتتاح اتاق درس تربیت بدنی در آموزشگاه خورشید هشتم و افتتاح دوسالن ورزشی درون مدرسه ای در تیرماه ۱۴۰۰ ، همچنین تشکیل کارگروه نظارت بر آموزش مجازی دانش آموزان و بازدید مستمر از مدارس ، ساخت و تولید محتوای آموزشی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در دوران کرونا بوده است.

 تاجیک با اشاره به برنامه بوم در مدارس گفت :  در شرایط خاص کرونا به آموزش همه دانش آموزان اهتمام داشته ایم ، به گونه ای که حتی یک دانش آموز نیز از تحصیل باز نماند . وی افزود : برنامه ریزی درسی وآموزش ها  با توجه به ظرفیت و علایق  دانش آموزان منطقه  و موقعیت این شهرستان به عنوان  قطب کشاورزی و دامپروری تدوین شده باشد.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا خاطر نشان کرد : بااهتمام ویژه در خصوص اخذ اسناد مالکیت فضاهای آموزشی ،  از 87 ملک آموزش و پرورش اعم از عرصه و اعیان 52 سند مالکیت اخذ شده است. وی اهداف این اجلاس را توسعه عدالت آموزشی و افزایش کیفیت آموزش دانست  و گفت : این اجلاس مجالی برای  بررسی برنامه های  تربیتی وتلاش برای دستیابی فرصت برابر آموزشی برای همه دانش آموزان است.

به اشتراک بگذارید :