19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۴:۰۲:۴۵
کد مطلب:  1635100
ساخت 6 مدرسه و 2 سالن ورزشی در رودسر

مدیر آموزش و پرورش رودسر گفت: در 8 سال گذشته با ساخت این 6 مدرسه 43 کلاس درس و 2 سالن ورزشی به سرانه فضای آموزشی و ورزشی رودسر افزوده شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، اسماعیل درویش با اشاره به صرف 11 میلیارد تومان برای ساخت این واحدهای آموزشی و ورزشی اظهار داشت: توسعه مشارکت و ارتقای مدیریت آموزشگاهی، فناوری های نوین در برنامه شاد، تولید محتوای الکترونیکی و استقرار نظام جامع برنامه ریزی در تمام سطوح آموزشی و پرورشی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در وزارت آموزش و پرورش است. وی با تأکید بر توجه بیش از پیش به الگوهای یادگیری مبتنی بر فناوری های نوین خاطرنشان کرد: ضرورت مهارت افزایی فرهنگیان در مواجهه با وسایل ارتباطی نو، تولید محتوای مناسب برای دانش آموزان در فضای مجازی ، ارتقای زیرساخت های مخابراتی و مشارکت در تهیه گوشی و تبلت برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار از برنامه های آموزش و پرورش برای ارتقای آموزش نوین به آینده سازان ایران اسلامی است.

مدیر آموزش و پرورش رودسر تحول در نظام سنجش دانش آموزان و فرهنگیان را ضروری دانست و گفت: آغاز سنجش کمّی و کیفی از پایه ششم دانش آموزان، آزمون های مستمر ضمن خدمت براساس کارگاههای آموزشی و همچنین اصلاح فرم های ارزیابی سالانه را از بهترین شیوه های آموزشی و فرهنگی در نظام ارزیابی فرهنگیان و دانش آموزان ذکر کرد. درویش با اشاره به درپیش بودن آغاز سال تحصیلی و ضرورت آمادگی کامل در بازگشایی مدارس گفت: اجرای کامل برنامه پروژه مهر، تدوین برنامه های سالانه بر اساس سند تحول بنیادین، سازماندهی نیروی انسانی براساس کلاس های تعیین شده و استفاده از ظرفیت های سایر نهادها از جمله اقدامات آموزش و پرورش رودسر رای آغاز سال تحصیلی 1401 _ 1400 است.

به اشتراک بگذارید :