12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۳:۳۴:۱۰
کد مطلب:  1635070
آغاز واکسیناسیون معلمان لرستانی همزمان با عید سعید غدیر

سرپرست آموزش و پرورش لرستان از آغاز واکسیناسیون معلمان استان همزمان با عید سعید غدیر خبر داد .

سید عیسی سهرابی امروز پنجم مرداد ماه در حاشیه سی‌ و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که به صورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد : این اجلاس به صورت دو روزه در سراسر کشور در حال برگزاری است.

وی ادامه داد : مهمترین هدفی که این اجلاس دنبال می‌کند موضوع بازگشایی مدارس در  سال تحصیلی ۱۴۰۱ _ ۱۴۰۰ است .

سهرابی افزود : متناسب با هدف کلی با وجود مهمانان و حضور رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش راهکارها و سیاست‌هایی که دستگاه تعلیم و تربیت در سال جدید دنبال می‌کند در این دو روز تشریح خواهد شد .

سرپرست آموزش و پرورش لرستان در خصوص واکسیناسیون معلمان در استان بیان کرد : براساس اعلام وزارت بهداشت از روز عید بزرگ غدیر واکسیناسیون معلمان در سراسر کشور برای تزریق دوز اول آغاز می‌شود .

وی خاطرنشان کرد : همچنین دومین دوز در شهریورماه برای معلمان تزریق می‌شود و هنوز برای واکسیناسیون دانش‌آموزان تصمیماتی اتخاذ نشده است.

سهرابی اضافه کرد : در لرستان ۲۷ هزار معلم را برای تزریق واکسیناسون در اولویت قرار دادیم و در فاز دوم واکسیناسیون نیز رانندگان سرویس‌های مدارس استان نیز واکسینه خواهند شد.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان در خصوص استفاده از ظرفیت فضای مجازی در مدارس استان گفت : بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید به صورت حضوری خواهد بود و البته سناریوهایی برای استفاده از آموزش آنلاین در نظر گرفته شده و در دستگاه تعلیم و تربیت ممکن است آموزش‌ها به صورت ترکیبی انجام شود.

به اشتراک بگذارید :