12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۳:۳۰:۵۷
کد مطلب:  1635068
سرپرست آموزش و پرورش بخش کومله:
افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از اولویت های مهم آموزش و پرورش است

سرپرست آموزش و پرورش بخش کومله گفت: افزایش جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و بازنشسته شدن به موقع فرهنگیان بازنشسته از اولویت های ضروری آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان عبدالله روشنی با اشاره به ضرورت توزیع نیروی انسانی متخصص در مناطق استان اظهار داشت: یکی از مصادیق بارز عدالت آموزشی توزیع متوازن معلمان دروس تخصصی در همه مناطق است و برنامه ریزی برای تربیت نیروی انسانی در دانشگاه فرهنگیان یکی از مهم ترین راه حل هاست. وی با تأکید بر بهره گیری بهینه از نیروی انسانی در فرآیند آموزشی و تربیتی خاطرنشان کرد: آموزش های مستمر ضمن خدمت ، توجه جدی به سرگروه های آموزشی و اجرای همه جانبه رتبه بندی فرهنگیان از موارد مهم تقویت و ایجاد انگیزه نیروی انسانی کارا و توانمند است. سرپرست آموزش و پرورش بخش کومله با اشاره به ساخت و مقاوم سازی 5 مدرسه در کومله دولت های یازدهم و دوازدهم اظهار داشت: سه دبستان شهید محمدی لیسه رود، شهید طهماسبی مریدان و دبستان استثنایی رضوان در مجموع با 18 کلاس درس و صرف هزینه یک میلیارد و 660 میلیون تومان به    بهره برداری رسیده است. روشنی افزود: همچنین دو مدرسه صیقلی های شهید و صدیقه طاهره کومله با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان مقاوم سازی شده است.

وی با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش بخش کومله در استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید خاطرنشان کرد: تشکیل ستاد پروژه مهر، استفاده از ظرفیت های بخشداری، دهیاری ها و خیران در آماده سازی مدارس بخشی از این فعالیت ها در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی آینده است.

به اشتراک بگذارید :